U narednih 14 dana u Visokom prosečna dnevna temperatura biće oko 15°C, a noću oko 5°C. Najtopliji dan je danas 21.10. (21°C), a najhladnija noć petak 23.10. (2°C). Očekuje se 3 kišnih dana, a najviše padavina je u prognozi za danas 21.10. (oko 38.6 mm).
Danas
21.10.
21°
6°
Sutra
22.10.
15°
7°
Pet
23.10.
15°
2°
Sub
24.10.
16°
4°
Ned
25.10.
15°
6°
Pon
26.10.
10°
6°
Uto
27.10.
10°
9°
Prognoza za udaljenije dane je manje pouzdana i može se menjati.
Sre
28.10.
15°
3°
Čet
29.10.
16°
3°
Pet
30.10.
16°
4°
Sub
31.10.
16°
5°
Ned
1.11.
14°
5°
Pon
2.11.
12°
4°
Uto
3.11.
16°
3°
| Dan | Vreme | Max / min | Kiša | Vetar | UV |
|---|---|---|---|---|---|
| Danas21.10. | Jaka kiša | 21° / 6° | 53%38.6 mm | 12 km/h | 2 |
| Sutra22.10. | Grmljavinska oluja | 15° / 7° | 40%4.4 mm | 18 km/h | 0 |
| Petak23.10. | Magla | 15° / 2° | 13% | 4 km/h | 4 |
| Subota24.10. | Magla | 16° / 4° | 53% | 5 km/h | 3 |
| Nedelja25.10. | Magla | 15° / 6° | 55% | 5 km/h | 1 |
| Ponedeljak26.10. | Slaba kiša | 10° / 6° | 25%4.5 mm | 15 km/h | 1 |
| Utorak27.10. | Slaba kiša | 10° / 9° | 17%0.3 mm | 7 km/h | 3 |
| Sreda28.10. | Oblačno | 15° / 3° | 20% | 8 km/h | 3 |
| Četvrtak29.10. | Uglavnom vedro | 16° / 3° | 5% | 9 km/h | 3 |
| Petak30.10. | Magla | 16° / 4° | 4% | 6 km/h | 3 |
| Subota31.10. | Magla | 16° / 5° | 8% | 9 km/h | 3 |
| Nedelja1.11. | Magla | 14° / 5° | 16% | 9 km/h | 3 |
| Ponedeljak2.11. | Slaba rosulja | 12° / 4° | 24%0.6 mm | 6 km/h | 3 |
| Utorak3.11. | Oblačno | 16° / 3° | 18% | 6 km/h | 1 |
U narednih 14 dana u Visokom prosečna dnevna temperatura biće oko 15°C, a noću oko 5°C. Najtopliji dan je danas 21.10. (21°C), a najhladnija noć petak 23.10. (2°C). Očekuje se 3 kišnih dana, a najviše padavina je u prognozi za danas 21.10. (oko 38.6 mm).
Prognoza za prvih nekoliko dana je vrlo pouzdana, a za drugu nedelju daje opšti trend (toplije ili hladnije, kišnije ili suvlje), ali ne i tačan sat padavina. Zato se podaci osvežavaju na svakih 15 minuta. Za kišu u narednih sat do dva koristite radar uživo.
Prema trenutnoj prognozi najtopliji dan je danas 21.10. sa najvišom temperaturom od oko 21°C.