U narednih 14 dana u Svetom Nikoli prosečna dnevna temperatura biće oko 18°C, a noću oko 9°C. Najtopliji dan je sutra 22.10. (24°C), a najhladnija noć utorak 3.11. (5°C). Očekuje se 5 kišnih dana, a najviše padavina je u prognozi za utorak 27.10. (oko 12.6 mm).
Danas
21.10.
22°
10°
Sutra
22.10.
24°
13°
Pet
23.10.
19°
8°
Sub
24.10.
19°
6°
Ned
25.10.
20°
13°
Pon
26.10.
19°
11°
Uto
27.10.
16°
12°
Prognoza za udaljenije dane je manje pouzdana i može se menjati.
Sre
28.10.
16°
10°
Čet
29.10.
18°
9°
Pet
30.10.
19°
10°
Sub
31.10.
18°
9°
Ned
1.11.
16°
6°
Pon
2.11.
16°
6°
Uto
3.11.
16°
5°
| Dan | Vreme | Max / min | Kiša | Vetar | UV |
|---|---|---|---|---|---|
| Danas21.10. | Slaba kiša | 22° / 10° | 35%0.2 mm | 23 km/h | 4 |
| Sutra22.10. | Grmljavinska oluja | 24° / 13° | 80%6.8 mm | 23 km/h | 4 |
| Petak23.10. | Grmljavinska oluja | 19° / 8° | 79%3.2 mm | 29 km/h | 4 |
| Subota24.10. | Oblačno | 19° / 6° | 0% | 12 km/h | 4 |
| Nedelja25.10. | Slaba kiša | 20° / 13° | 38%0.3 mm | 19 km/h | 1 |
| Ponedeljak26.10. | Slaba kiša | 19° / 11° | 38%1.6 mm | 25 km/h | 1 |
| Utorak27.10. | Slab pljusak | 16° / 12° | 17%12.6 mm | 26 km/h | 0 |
| Sreda28.10. | Slaba kiša | 16° / 10° | 14%3.6 mm | 30 km/h | 4 |
| Četvrtak29.10. | Uglavnom vedro | 18° / 9° | 7% | 23 km/h | 4 |
| Petak30.10. | Uglavnom vedro | 19° / 10° | 6% | 22 km/h | 3 |
| Subota31.10. | Uglavnom vedro | 18° / 9° | 6% | 18 km/h | 3 |
| Nedelja1.11. | Vedro | 16° / 6° | 8% | 16 km/h | 4 |
| Ponedeljak2.11. | Oblačno | 16° / 6° | 12% | 20 km/h | 4 |
| Utorak3.11. | Uglavnom vedro | 16° / 5° | 17% | 11 km/h | 2 |
U narednih 14 dana u Svetom Nikoli prosečna dnevna temperatura biće oko 18°C, a noću oko 9°C. Najtopliji dan je sutra 22.10. (24°C), a najhladnija noć utorak 3.11. (5°C). Očekuje se 5 kišnih dana, a najviše padavina je u prognozi za utorak 27.10. (oko 12.6 mm).
Prognoza za prvih nekoliko dana je vrlo pouzdana, a za drugu nedelju daje opšti trend (toplije ili hladnije, kišnije ili suvlje), ali ne i tačan sat padavina. Zato se podaci osvežavaju na svakih 15 minuta. Za kišu u narednih sat do dva koristite radar uživo.
Prema trenutnoj prognozi najtopliji dan je sutra 22.10. sa najvišom temperaturom od oko 24°C.